Villa studio

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëPunojmë 7 ditë në javëAir-kondicioner


  • Telefon 2: 042 331321
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 19:00
    Sh nga 10:00 deri më 19:00
    D nga 13:00 deri më 19:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1563188828_05.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

VILLA Studio është një kompani për planifikim, arkitekturë dhe dizajn. Themeluar si një zhvillim dhe dizajn urban

Dizajni i shkëlqyeshëm vjen nga biseda dhe bashkëpunimi i shkëlqyeshëm. Duke punuar ngushtë me klientët dhe ekipet e projektit, ne sigurojmë që çdo fazë e procesit të dizajnit, hulumtimit dhe planifikimit të trajtohet në mënyrë të plotë dhe me kujdes. Ne jemi të përkushtuar të krijojmë hapësira dhe vende që janë një gëzim për t'u përjetuar.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj