Вилла студио

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаРаботиме 7 дена во неделатаКлиматизирано

  • Адреса: с.Врапчиште
  • Место: Гостивар
  • Оддалеченст: ≈7825 км

  • Телефон 2: 042 331321
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 19:00
    Саб од 10:00 до 19:00
    Нед од 13:00 до 19:00Фото и видео галерија

VILLA Studio е компанија за планирање, архитектура и дизајн. Основана како урбан развој и дизајн

Одличен дизајн доаѓа од одличен разговор и соработка. Тесно соработувајќи со клиентите и проектните тимови, ние осигуруваме дека секоја фаза од процесот на дизајнирање, истражување и планирање се ракува темелно и внимателно. Ние сме посветени на создавање простори и места кои се радост да се доживеат.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи