Villa Ina

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Nëse gjithmonë e keni menduar martesën ose festën tuaj në ambient të hapur, Vila Ina është ajo që kërkoni!

Me lokacion në shpatet e Vodnos, në afërsi të fshatit Nerez, Vila Ina është vendi ideal për të gjithë ata që duan festën e tyre private apo zyrtare, ta organizojnë në ambient të hapur dhe natyror. Ajo është ndërthurje e përkryer e kopshtit privat intim dhe hapësirë së zbukuruar në stilin modern, që i ofron të gjitha kushtet për një organizim të përkryer të ngjarjeve, sipas imagjinatës dhe dëshirës së klientëve.

Larg zhurmës dhe trafikut të qytetit, e rrethuar nga një natyrë shumë e bukur, Vila Ina ofron një bashkim të përkryer të natyrës dhe të gjithë rehatinë e nevojshme, që evenimenti juaj të ofroj moment për t'u mbajtur mend. Nga Vila ofrohet një peizazh i përkryer nga kopshti, që festës tuaj do t'i japë ndjenjë të mirë dhe romancë.

Për shkak të vendndodhjes së saj dhe gjelbërimit që e rrethon, Vila Ina dhe në periudhën më të nxehtë verore ofron freski, dhe në periudhën e shirave, shfrytëzohet pjesa e mbuluar si çadrat, që vendosen si mbrojtje për të ftuarit. Të ftuarit mund të kënaqen dhe në perëndimin veror të diellit si dhe në peizazhin panoramik të qytetit.

Vila Ina është vend i përkryer, ku mund të organizoni dasmat, koktejet dhe festat tuaj, me kapacitet ulës nga 200 deri 600 të ftuar, ose kapacitet me të ftuar në këmbë deri 1200 të ftuar. Ambienti ofron dhe parking privat për 85 automobila. Vila Ina ka një hapësirë të rregulluar hortikular për vendosje të skenës/skenë prej 40 m2, si dhe pistë për vallëzim prej 120 m2, ka pishinë dhe pjesë të mbuluar të restorantit prej 200 m2, që mund të përdoret në rast të kushteve klimatike të papërshtatshme. Pjesa tjetër e ambientit është e mbuluar me bar të cilësisë së lartë, dhe ambient kështu fiton një elegancë të vërtetë. Vendosja e tavolinave bëhet sipas paramendimit të klientit, dhe stafi përgjegjës për organizmin e eventeve, siguron zbukurimet dhe ndriçimin e duhur sipas dëshirës së të ftuarve, dhe kështu I gjithë evenimenti duke shumë i pasur dhe romantik.

Pjesë e përjetimit është dhe stafi i "Dalma Food & Ketering", që është përgjegjës për organizimin e pjesës së gastronomisë, si përgatitjet dhe pjesa teknike përreth skenës, teknika, zërimi dhe ndriçimi. Ushqimi gjithmonë është i freskët dhe i përgatitur nga produktet më të mira në kuzhinë, që gjendet në vetë kompleksin, dhe mënyra e servisimit dhe shërbimi(banket, apo porcione) dakordohet sipas dëshirës së klientit. Menyja përgatiten me një vëmendje të madhe dhe igjithë stafi është i përkushtuar në përmbushjen e dëshirave dhe fantazive të të ftuarve. Të ftuarit shërbehen nga kamerierë dhe banakierë profesionistë. I gjithë stafi i "Dalma Food & Ketering" është në dispomin të klientëve gjatë përgatitjes së evenimentit, rreth definimit përfundimtar të lokacionit, programit, zbukurimit si dhe pjesa teknike.

Për shkak të veçantisë së mjedisit dhe bukurinë e rrethinë, eventet dhe festat rezervohen shumë muaj përpara. Prandaj, rezervoni në kohë dhe me përkushtimin dhe organizmin tonë, jini të sigurt se eventi juaj do jetë event për t'u mbajtur mend!
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj