Vila Ohrid Anastasija

ParkingInternet accessWi-Fi Zone24 hoursAirconditionedPets not allowed


  • Working Hours: Mon - Sun from 09:30 to 22:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1562657429_93.png?t=true&w=300&h=300


Photo of Location
Вила Охрид АнастасиЈа се наоѓа во Охрид, 10-минутна прошетка од брегот на Охридското Езеро. Нуди бесплатен Wi-Fi и паркинг на локацијата. Таа е 15-минути пешачење од Стариот град.

Сите соби имаат телевизор со кабелски канали. Некои од нив имаат приватна бања со туш. Апартмани имаат добро опремена кујна и седење со софа. Некои соби исто така нудат приватна тераса.

Комплетно опремена заедничка кујна и плочки двор се достапни за гости. Шатл-служба е достапна на барање и со дополнителни трошоци.

Има ресторан на околу 400 метри од Вила Охрид Анастасија, а маркет е на 30 метри. Во близина на објектот може да посетите други продавници и пазари. Црква Св. Ѓорѓи со паркот се наоѓа покрај улицата од зградата.

Главната автобуска станица е на 800 метри, а аеродромот во Охрид е 11 километри. Локалната автобуска станица е на 50 метри од вилата.
more
Photo of Location
Map

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel