Vila Iva
  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Suggested results for your search terms:

  ParkingInternet accessWi-Fi Zone24 hoursAirconditionedSafety deposit box availableHair dryer available in room

  Robevski luxury Rooms


  • Address : Sirok Sokak 61
  • Place: Bitola
  • Distance: ≈7908 км
  • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

  Robevski luxury rooms has 6 luxurious furnished rooms in different style. They were named after the most famous street in Bitola "Shirok Sokak"

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1553512690_77.png?t=true&w=300&h=300
  ParkingInternet accessWi-Fi Zone24 hoursAirconditionedPets not allowed

  Vila Ohrid Anastasija


  • Address : Pitu Guli 396
  • Place: Ohrid
  • Distance: ≈7867 км
  • Working Hours: Mon - Sun from 09:30 to 22:00

  Вила Охрид Анастасија се наоѓа во Охрид, 10-минутна прошетка од брегот на Охридското Езеро.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1562657429_93.png?t=true&w=300&h=300
  ParkingPets welcomeWi-Fi Zone24 hoursAirconditioned

  Apartmani Bogdanoski


  • Address : Kej Makedonia 62
  • Place: Ohrid
  • Distance: ≈7867 км
  • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 22:00

  Издаваме наместени апартмани покрај езеро на самиот кеј во Охрид. Апартманите се новоградба, сите климатизирани и опремени со ТВ, кабелска, WIFI, мини кујна, купатило тераса уреден двор и паркинг.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1569420854_37.jpg?t=true&w=300&h=300
  Map

  Во најновото неделно издание на престижниот магазин „Глобал капитал“ е објавен осврт на гувернерката на Народната банка, Анита Ангеловска-Бежоска, за ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Граѓаните уште денеска ќе можат да ги потврдат или да ги коригираат годишните даночни пријави. Ако тоа не го сторат, од 1 јуни Управата за јавни приходи ќе ги ...
  сите 40 | | | веќе видена

  Дигиталната борба против пандемијата и дигиталната трансформација на општеството се темите на кои во статија се осврнува кинескиот амбасадор во земјава, Џанг ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Иновативниот уред IQOS (ајкос) кој направи револуција во тутунската индустрија од денеска е во продажба во Македонија. IQOS е електронски уред кој го загрева, ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel