Viktorija


  • Address : Plostad Ilinden 26
  • Place: Sveti Nikole
  • Distance: ≈7894 км
Categories:

boutiques


  • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 21:00
    Sat from 09:00 to 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

Со цел полесно справувањето на нашата земја со пандемијата предизвикана од коронавирусот, НЛБ Банка АД Скопје реализираше донација од 50 илјади евра, како ...
сите 111 | | | веќе видена

Во викенди нема да има погреби. Согласно најновата одлука на Владата од 06. 04. 2019 година со која од среда 08. 04. 2020 година забраната за движење во ...
сите 56 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel