Viki


  • Address : Kej na Revolucijata 21
  • Place: Kocani
  • Distance: ≈7496 км

  • Working Hours: Mon - Fri from 11:00 to 20:30
    Sat from 12:30 to 20:30
  • Пауза: Mon - Fri from 14:30 to 17:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

Од ноември, земјите од ОПЕК ќе произведуваат два милиони барели помалку секој ден, што е најголемо намалување од почетокот на пандемијата и ќе доведе до уште ...
сите 116 | | | веќе видена

Светска банка во најновиот есенски eкономски извештај за Европа и Централна Азија, предвидува дека македонската економија годинава ќе забележи раст од 2,1 ...
сите 140 | | | веќе видена

Патрик Мартенс, директор на Делегацијата на германското стопанство за Северна Македонија, Косово и Албанија Сакам да ги искажам моите искрени честитки за 10 ...
сите 3 | | | веќе видена

Иако ф’стакот може да успее на македонска почва, и е рентабилен, сепак не е широко застапен во земјава. Мал е бројот на луѓе кои се охрабруваат да се ...
сите 3 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel