Видео-дата


  • Адреса: Бул.Асном 74/6
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7855 км
  • Локација: во зградата на поранешна Стела

  • Факс: 3090691Мапа

Целосно укинување на законот за пазари. Со исто барање настапуваат и организаторите на пазари и пазарџиите. Овој закон на почетокот на годината ги дигна ...
сите 26 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи