Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Prilep
 • Ohër
 • Shën Nikollë
 • Kavadar
 • Kumanovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Vida dhe bulona - tregti
 • Hekurishte
 • Vegla
 • Ujësjellës - pajisje dhe materiale
 • Elektrikë - materiale, pjesë, instrumente dhe pajisje
 • Sanitari
 • Ngjyra Dhe Llaqe - Tregti
 • Vegla Për Gdhendje
 • Vegla Dore
 • Vegla Elektrike
 • Turjela Dhe Pllaka Mprehëse
 • Elektrikë
 • Ndërtimtari - Pajisje Dhe Vegla
 • Mht-Mkz - Pajisje
 • Vegla Për Rrafshim Dhe Prerje
 • Ngrohje Qëndrore - Firma
 • Ngjitëse - Prodhim Dhe Tregti
 • Vida Dhe Bulona - Prodhim
 • Hekur - Prodhim Dhe Tregti
 • Ujësjellës Dhe Kanalizim - Projektim Dhe Realizim
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Vida dhe bulona - tregti

Millprom


 • Adresa: K.J.Pitu 9
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7902 км
 • Orari i punës: Ha , Ma , Enj - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Mr , Sh nga 08:00 deri më 15:30

Nusret-komerc


 • Adresa: Cvetan Dimov 48-1/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 17:00 • Sh nga 07:00 deri më 16:00

Prizma Plus


 • Adresa: M.H.Jasmin p.n.
 • Vendi: Vinicë
 • Distanca: ≈7931 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 20:00

Talla-Promet


 • Adresa: Boris Trajkovski 16 (Ivan Kozarov)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7853 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 19:00 • D nga 07:30 deri më 12:30

Unitel


 • Adresa: Strasho Pinxhur 50
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7928 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 15:00

Vidit


 • Adresa: Sirma Vojvoda 25
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7867 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

VitiMapa

Не прифакаат работа за 30 илјади денари плата, подобро им е да седат дома. Од бизнсиот секторот се жалат дека дел од младите со факултет се без работа затоа ...
сите 34 | | | веќе видена

„Веќе подолго време Нина Ангеловска се фали со реализацијата на капитални инвестиции од 78% за 2019 година, а тоа значи шминката на податоци и понатаму ...
сите 42 | | | веќе видена

Раководството на Охридска банка АД Скопје донесе предлог одлука за зголемување на акционерски капитал по пат на издавање на обични акции со право на глас. ...
сите 6 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj