Viçishki komerc

Wi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: rr.24, lagjja Illinden 37
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈9443 км

  • Telefon 2: 02 2550397
  • Faksi: 02 2573341
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1547558342_95.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Viçishki komerc është kompani e cila që nga fillimi i vet nga fillimi i vitit 1991, deri më sot asortimentin e gjerë e vendos në tregun maqedonas përmes rrjetit shpërndarës në parfumeri, mbi 400 salone kozmetike dhe 300 parukeri.

Jemi importues gjeneral për produktet e kompanive të mirënjohura:
- KEUNE - AIRCOSMETICS - Holandë
- DERMOESTETIK - ESENSA MEDITERANA - Kroaci
- HAIRCOSMETICS - LACOTE S.R.L. - Itali
- IBD и EZ FLOW - Amerikë
- NAIL PERFECT - Holandë
- STS Holding Group - Bullgari.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj