Viator i Vektor

Punojmë 7 ditë në javëDërgesë

  • Adresa: Bul.ASNOM 74-a (AVNOJ)
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7428 км

  • Telefon 2: 02 2454062
  • Faksi: 02 2454064
  • Orari i punës: Ha - D nga 08:30 deri më 20:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1574258686_11.png?t=true&w=300&h=300


Dorëzimi i mallrave sigurohet nga kapacitetet e veta dhe një rrjet i gjerë partnerësh, nëpërmjet transporti rrugor, hekurudhor, ajror dhe detar.
Dërgesa përfshin të gjitha llojet e mallrave, transportin e dërgesave më të vogla (dërgesat e shpejta nga dera në derë), transportin e kontejnerëve, ngarkesa me madhësi të jashtëzakonshme dhe ngarkesa të tjera që kërkojnë zgjidhje të veçanta transporti.

-Transport tokësor
-Transport detar
-Transport ajror

Transporti i mallrave me pajisje moderne

Të gjitha automjetet në pronësi të Viator & Vektor janë të pajisura për të transportuar materiale të rrezikshme në përputhje me Marrëveshjen Evropiane për Transportin Ndërkombëtar të Mallrave të Rrezikshme nëpërmjet transportit rrugor (ADR) dhe janë të pajisura më tej me teknologjinë e fundit të telekomunikacionit (GPS, GSM, SMS), që mundëson ndjekjen e vendndodhjes dhe statusin e dërgesave në çdo kohë.

më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Organizing transport

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Customs brokerage


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj