Viator i Vektor

Punojmë 7 ditë në javëDërgesë

  • Adresa: Bul.ASNOM 74-a (AVNOJ)
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7428 км

  • Telefon 2: 02 2454062
  • Faksi: 02 2454064
  • Orari i punës: Ha - D nga 08:30 deri më 20:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1574258686_11.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Viator & Vektor shpk Shkup është një nga kompanitë lidere më të vjetra logjistike në Maqedoni. Me 15 zyra në territorin e Maqedonisë dhe 86 punonjës me përvojë të jashtëzakonshme profesionale, Viator & Vektor është një kompani dominuese në fushën e logjistikës. Në portofolin e saj kompania ofron zgjidhje moderne logjistike të cilat përfshijnë: ndërmjetësim doganor, procedurën e transitit, organizimin e transportit, magazinim doganor dhe shpërndarje.

Kompania jonë ofron një organizim efikas, optimal dhe të besueshëm të të gjitha llojeve të transportit në çdo destinacion në botë. Me përvojë shumëvjeçare pas nesh, ne kemi fituar njohuritë e nevojshme për të trajtuar të gjitha llojet e transportit të mallrave nga toka, uji dhe ajri.

më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Organizing transport

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Customs brokerage


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj