Viator i Vektor

Punojmë 7 ditë në javëDërgesë

  • Adresa: Bul.ASNOM 74-a (AVNOJ)
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7428 км

  • Telefon 2: 02 2454062
  • Faksi: 02 2454064
  • Orari i punës: Ha - D nga 08:30 deri më 20:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1574258686_11.png?t=true&w=300&h=300


Viator dhe Vektor shpk Shkup është kompania e parë e transportit të mallrave në ish-Jugosllavi, me 50 vjet traditë dhe përvojë pune. Ne kemi zhvilluar rrjetin tonë të zyrave në të gjithë Republikën e Maqedonisë dhe atë në:

Zyra në vendit:

• Terminal Shkupi, Aeroporti Aleksandri i Madh
• Shkup, Manastir, Kumanovë, Gjevgjeli, Strumicë, Shtip, Strugë, Delçevë dhe Kavadar


Zyra në kufi:

• Tabanovcë, Novo Selo, Qafë thanë, Bogorodicë dhe Delçevë

Mundëson organizim në kohë, të shpejtë dhe cilësor të ndërmjetësimit doganor në importin, eksportin dhe tranzitimin e mallrave. Për këtë qëllim kemi të gjitha garancitë e nevojshme bankare: për pagesa të shtyra të taksave doganore dhe TVSH, garanci për import të përkohshëm, si dhe garanci për kryerjen e kalimit transit të mallrave dhe atë për çdo lloj malli (akciza -cigare, alkool, vaj dhe derivate të naftës). ....)
Përmes pronarit tonë dominues Skupina Viator dhe Vektor Ljubljana Slloveni, ne gjithashtu jemi të përfaqësuar në Serbi, Kroaci, Bosnjë dhe Hercegovinë, Çeki dhe Rumani, dhe kështu e mundësinë e ofrimit të shërbimeve shtesë logjistike gjithashtu dhe në këto zona.

Profesionalizmi i të punësuarve konfirmohet nga 38 licencat e lëshuara nga Drejtoria Doganore e Republikës së Maqedonisë, bazuar në provimin e kaluar me sukses për kompetencë profesionale.
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Organizing transport

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Customs brokerage


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj