Виатор и Вектор

Работиме 7 дена во неделатаДостава

  • Адреса: бул.АСНОМ 74-а (АВНОЈ)
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7428 км
  • Локација: Спроти Спортски центар Јане Сандански

  • Телефон 2: 02 2454062
  • Факс: 02 2454064
  • Работно време: Пон - Нед од 08:30 до 20:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1574258686_11.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Виатор & Вектор д.о.о. Скопје е една од најстарите, водечки логистички компании во Македонија. Со 15 испостави на територијата на Македонија и 86 вработени со исклучително професионално искуство, Виатор & Вектор претставува доминантна компанија во областа на логистиката. Во своето портфолио компанијата нуди модерни логистички решенија во кои спаѓаат: царинско посредување, транзитна постапка, организација на транспорт, царинско складирање и дистрибуција.

Нашата компанија нуди ефикасна, оптимална и сигурна организација на сите видови на транспорт на било која релација во светот. Со годините искуство позади нас, го стекнавме и потребното знаење за справување со транспорт на секаков вид на стока по копнен, воден и воздушен пат.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи