VHD fungi


 • Address : Serdarot 8/15
 • Place: Skopje


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Ниска плата, лоши услови за работа, чести конфликти во работната средина. Анкетиравме неколку граѓани и тие велат дека токму ова се причините поради кои давале ...
  сите 34 | | | веќе видена

  Јавното претпријатие за државни патишта е на пиедесталот меѓу државните компании за чии позајмици државата гарантира. Имено, јавниот долг на ЈПДП од 763,7 ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel