Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Veles
 • Tetovë
 • Stip
 • Kumanovë
 • Koçanë
 • Prilep
 • Shën Nikollë
 • Gjevgjeli
 • Berovë
 • Strumicë
 • Ohër
 • Kërçovë
 • Kavadar
 • Vinicë
 • Strugë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ferma
 • Vezë - tregti
 • Vezë - prodhues
 • Bagëti - përkujdesje dhe tregëti
 • Shpendtari - tregti dhe shpërndarje
 • Shpendtari - Pajisje Dhe Ushqim
 • Qumësht Dhe Produkte Qumështi
 • Mish Dhe Produkte Mishi
 • Ushqim Për Kafshë - Tregti
 • Miell - Prodhim Dhe Tregti
 • Kasapë Dhe Mishtore
 • Kultura Të Drithrave - Kultivues
 • Bujqësi - Produkte Bujqësore - Tregti
 • Ferma - Pajisje
 • Ushqim Për Kafshë - Fabrika Dhe Mullinj
 • Therrtore
 • Minimarkete
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Vezë

Arber Farm


 • Adresa: F.Pallaticë
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bio farma Fellenza


 • Adresa: f.Vejce
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Donleo Galjop


 • Adresa: F.Pallçisht i poshtëm
 • Vendi: Tetovë

Kategoritë:

ferma

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Joki-Komerc


 • Adresa: Dubrava 11
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kompanija Anchovi


 • Adresa: f.Volkovija
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Trpkovski Farm


 • Adresa: F.Tearcë
 • Vendi: Tetovë

Kategoritë:

vezë - prodhues

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Valon Kom


 • Adresa: f.Glogji
 • Vendi: Tetovë

Kategoritë:

vezë - prodhues

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vezë Sharri


 • Adresa: f.Trebosh
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈10664 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:30 deri më 16:00

ВЕЗЕШАРИ својот развоен пат го гради преку перманентно вложување во човековиот капитал и неговата стручност, производствените капацитети, модерни технолошки процеси, имплементација на највисоките стандарди, суровинската основа и продажната мрежа.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1552900134_86.png?t=true&w=300&h=300

Vezë Sharri-LeckerLecker ги практикува современите германски рецепти, во комбинација со традиционалните рецепти од земјава, овозможуваат висок квалитет и деликатесни продукти од пилешко и говедско месо.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1415789472_0.jpg?t=true&w=300&h=300

Zhito Pollog


 • Adresa: Marshal Tito 134
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈10662 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agria Farma e Derrave


 • Adresa: f.Çiçevo Gradsko
 • Vendi: Veles
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro Dani komerc


 • Adresa: Marshal Tito 21
 • Vendi: Shën Nikollë
 • Distanca: ≈10721 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro mochur


 • Adresa: f.Creshnevo
 • Vendi: Makedonski Brod

Kategoritë:

ferma

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro xvon milk


 • Adresa: Rilindja Maqedonase 31
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10679 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agroekologija


 • Adresa: Brigada e 14-të 105
 • Vendi: Koçanë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Al-ka komerc


 • Adresa: Angell Mishev 40
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈10727 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 14:00

Kategoritë:

vezë - tregti

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ambasador


 • Adresa: Bratstvo Edinstvo 36/17
 • Vendi: Strumicë

Kategoritë:

vezë - tregti

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ansi komerc


 • Adresa: f.Sopot
 • Vendi: Kavadar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Beli Most


 • Adresa: f.Lisolaj
 • Vendi: Manastir

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Besisten


 • Adresa: Tosho Arsov 67
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈10743 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00 • D nga 08:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Преку реструктуирање на буџетот ќе се направи простор и за евентуални мерки кои ќе помогнат во надминување на кризата. Секаде каде што може, ќе се крати со ...
сите 38 | | | веќе видена

Минатата недела и викендов криптовалутите крахираа, а некои практично достигнаа цена која што е нула и во едни такви околности во Белград се одржа европска ...
сите 59 | | | веќе видена

Бројот на банки можеби се намали, ама тоа не важи и за банкарските профити. Напротив, тие не престануваат да растат од квартал во квартал, од година во година. ...
сите 6 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj