Vetil


  • Address : Manapo 7/2-17
  • Place: Skopje


/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Ковид-19 влијаел на промената на потрошувачите навики на македонските е-купувачи и 36 проценти од нив го зголемиле обемот на онлајн купување. Од почетокот на ...
сите 80 | | | веќе видена

Ставот на Владата е дека се уште не е дојдено времето за полициски час и дека мерките кои се донесени од здравствен аспект даваат резултат, но ја следиме ...
сите 226 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel