Veterinarstvo Makedonija


 • Address : Todor Changov 93
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7430 км


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1640346374_18.png?t=true&w=300&h=300


  ВЕТЕРИНАРСТВО МАКЕДОНИЈА е прва фабрика основана во 2006 година.

  Наша основна дејност е производство, увоз и дистрибуција на производи од областа на ветерината и агрономијата на територијата на Р. Македонија.

  Нудиме широка палета на додатоци за сточна храна и суплименти за сите видови домашни животни. Голем дел од нашите производи се сретнуваат за прв пат на македонскиот пазар и нудат можност за подобрување на квалитетот и количината на производите кои ги добиваме од домашните животни.

  Исто така, голем дел од нашите производи се наменети за подобрување и одржување на општата здраствена состојба, што е важен предуслов за добивање на добри резултати во современото сточарство.
  more
  Map

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel