Veteks grup  • Telefon 2: 077 702000
  • Faksi: 032/383831
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 17:00
    Sh - D nga 08:30 deri më 13:30Rezultatet e rekomanduara për kërkimin tuaj:

Wi-Fi ZonëAir-kondicioner

Rigo Reteks


  • Adresa: Engellsova 17
  • Vendi: Stip
  • Distanca: ≈7919 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

Ne jemi importues dhe distributor të përgjithshme për makina qepëse JUKI por në programin tonë të prodhimit janë përfshirë të gjitha markat e tjera të makinave qepëse dhe pajisjet.

Mapa

Министерката за финансии Нина Ангеловска на комисиската расправа за Буџетот за 2020 предложи промена на процесот на доставување амандмани, односно да се ...
сите 19 | | | веќе видена

„Го зголемуваме средствата за изградба на водоводи и канализации за следната година и само преку Министерството за транспорт ќе се вложат преку 15 милиони евра ...
сите 21 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj