Vet Svet

ParkingE lejuar për kafshë përkedhëseQasje në InternetPunojmë 7 ditë në javëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditoreVizita shtëpiakeFëmijët janë të mirëseardhur

  • Adresa: Nikola Trimpare 27
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7424 км

  • Telefon 2: 070 252375
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 19:00
    Sh nga 09:00 deri më 15:00
    D nga 11:00 deri më 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1612357486_08.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Që nga viti 2017, klinika ambulatore veterinare VET SVET është këtu për kafshët tuaja shtëpiake. Në qendër të qytetit kemi pesë pet shop dhe një ambulancë. Nga ky vit kemi një online pet shop http://petshop.vetsvet.mk.

Numrat e kontaktit: +38923161019, +38970252386, +38970252375 dhe +38970252209

Shërbimet që ne ofrojmë në klinikën tonë janë:

-Kontroll normal i kafshëve shtëpiake
-Kontroll oftalmologjik dhe otoskopik
-Mjekësi interne me diagnostikim ekografie
-Laborator për analiza gjaku, biokimike dhe mikroskopike
-Operacione të indeve të buta dhe sterilizime e kastrime
-Automjet të vet për daljen dhe marrjen e kafshëve nga fusha, trajtimin dhe kthimin e tyre
-Gruming të kafshëve shtëpiake
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj