Vesa kompani


  • Adresa: Metodija Andonov Çento p.n. (Anton Popov)
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7856 км

  • Telefon 2: 070 366230
  • Faksi: 02 2551205
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00Mapa

Идниот петок (25 октомври) хотелот „Хилтон“ во Скопје ќе биде домаќин на Втората годишна конференција за е-трговија која оваа година се организира под мотото „ ...
сите 6 | | | веќе видена

„Стручно образование и обука за сите – вештини за живот“ беше темата на 4-тиот по ред настан - Недела на стручни вештини, што се одржа во Хелсинки, Финска, од ...
сите 56 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj