Vendkalimi kufitar-Stenjë (Shqipëri)


 • Adresa: Vendkalimi kufitar
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7458 км


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Rezultatet e rekomanduara për kërkimin tuaj:

  Vendkalimi kufitar-Mexhitlija (Greqi)


  • Adresa: Vendkalimi kufitar
  • Vendi: Manastir
  • Distanca: ≈7493 км

  За да видите во живо состојба на граничните премини кликнете ТУКА

  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

  Vendkalimi kufitar-Bogorodica (Greqi)


  • Adresa: Vendkalimi kufitar
  • Vendi: Gjevgjeli
  • Distanca: ≈7556 км

  За да видите во живо состојба на граничните премини кликнете ТУКА

  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

  Vendkalimi kufitar-Qafë Thanë (Shqipëri)


  • Adresa: Vendkalimi kufitar
  • Vendi: Strugë
  • Distanca: ≈7427 км

  За да видите во живо состојба на граничните премини кликнете ТУКА

  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

  Vendkalimi kufitar-Deve Bair (Bullgari)


  • Adresa: Vendkalimi kufitar
  • Vendi: Kriva Pallankë
  • Distanca: ≈7479 км

  За да видите во живо состојба на граничните премини кликнете ТУКА

  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
  Mapa

  Зголемената наплата на провизии и надоместоци ги компензира падот на нето приходи од камати, намалувањето на останатите приходи и зголемените трошоци за ...
  сите 62 | | | веќе видена

  Јавното претпријатие за железнички транспорт, МЖ Инфраструктура, распиша оглас за 30 нови вработувања. Јавниот пивик е објавен преку Агенцијата за ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Време зa читање: 4 минути Вкупно 10 стартап компании ќе ги пласираат своите иновативни производи на полиците низ маркетите Тинекс, во рамките на предизвикот ...
  сите 34 | | | веќе видена

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj