Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Prilep
 • Stip
 • Veles
 • Gjevgjeli
 • Ohër
 • Probistip
 • Kavadar
 • Kumanovë
 • Kërçovë
 • Strumicë
 • Gostivar
 • Krushevë
 • Shën Nikollë
 • Strugë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Vende për zbavitjen e fëmijëve
 • Kafe-bare dhe kafe-klube
 • Restorante nga a deri në zh
 • Qendra për edukim dhe argëtim të fëmijëve
 • Restorante - piceri
 • Sport - Qendra, Objekte, Fusha Sporti Dhe Terrene Sportive
 • Festa - Organizatorë Dhe Planifikues
 • Qendra Edukimi
 • Palaço
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Vende për zbavitjen e fëmijëve

Toy Shop


 • Adresa: Rruga e Shkupit 8, Palma Moll kati 2
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7394 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 22:00

Smajli Kids


 • Adresa: bul.Vëllezërit Ginoski 246
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7402 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 15:00 deri më 22:00

Kid Klub Hepi


 • Adresa: Sretko Kërsteski p.n.
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7402 км

DizniBabalu


 • Adresa: Makedonska Vojska 20 (Cërvena Armija)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7419 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00

Imaginarium


 • Adresa: Lublanska 4 lok.301, City Moll kati 2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 22:00

Habiland


 • Adresa: Bul.8 Shtatori p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 23:00

Дозволете да ви организираме роденден за паметење! Родендените грижливо се организираат и се прилагодуваат на желбите на славеникот/славеничката во договор со родителите.

Dadan


 • Adresa: Butellska p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 18:00 deri më 22:00

Dzungla


 • Adresa: Pariska 22
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 22:00

Vidrazh


 • Adresa: Pariska 22
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 21:00

Mapa

Министерството за финансии во последнава година заедно со Народна банка работеше на новиот Закон за платни системи и платежни услуги, со којшто воедно се ...
сите 47 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj