Velkov kompani

ParkingPunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Rr.36 nr.8 Ilinden
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7862 км

  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1574164542_89.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Генерални увозници на Knorr Bremse, Setco,Aspock, Tunap,Eneos motor oil..
Резервни делови за камиони!
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj