Vela  • Telefon 2: 070 261787
  • Faksi: 046 252808
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/522ed6ba8a6291dffce9b2dbdaa9191f.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Вела
acevela@gmail.com

- Sisteme për ndërtim të thatë- KNAUF

- Termo fasada- HENKEL, CERESIT

- Malterim i brendshëm me makinë- KNAUF

- Rrafshim dhe ngjyrosje

- Performim i tavaneve të ulura
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj