Vel-jan

Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Lermontova 3 lok.4
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7851 км

  • Telefon 2: 02 3211711
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1486556983_95.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Vel-Jan është agjenci turistike nga Kocani me zyrë në Shkup.

Shërbime:
• Aranzhime turistike
• Sistemim hotelerie
• Pushime verore
• Pushime dimërore
• Aranzhime festash
• Ekskursione
• Kroçera
• Panaire dhe kongrese
• Bileta avioni
• Bileta autobusi

Për ju kemi përgatitur paketa aranzhimesh për udhëtime në shumë destinacione të njohura. Gjithashtu këtu janë dhe ofertat për festa dhe fundjavë, të cilave nuk mund t’i rezistoni dhe që do t’i mbani mend gjithë jetën tuaj për shkak të bukurisë.

Gjithçka që duhet të bëni është të na kontaktoni dhe të rezervoni!
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj