Veki gradba  • Telefon 2: 070 253767
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1630575232_66.png?t=true&w=300&h=300


Нашата приказна почнува во 1991 г. со основање на ВЕКИ како бренд кој својот развој го должи на огромен труд, посветеност и квалитет на услугите. Од 2007 г. го добива своето ново име ВЕКИ ГРАДБА и како наша примарна цел е да го понудиме најдоброто решение и најквалитетната изведба на нашиот пазар.

Визијата и целта ни се едноставни: желбите и потребите на клиентите се на прво место, а целта ни е секој клиент да го претвориме во успешна приказна на задоволен клиент.

Квалитетот, практичноста и функционалноста на нашите градби ја отсликуваат нашата посветеност и желба за квалитетен дом, а бројот на нашите задоволни клиенти е нашето мерило за успех.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj