Vedra-mebel


 • Address : s.Turnovo 124
 • Place: Strumica


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Suggested results for your search terms:

  Parking6 days a weekInternet accessAirconditionedCards accepted

  Soloprom


  • Address : Dusko Popovic 1
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈10682 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 18:00 • Sat from 08:00 to 13:30

  Our product is wholesale, distribution and retail of all segments of materials for execution of furniture and interiors, as well as complete segment of services from finishing to the phase of semi-finished products.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1590759799_09.png?t=true&w=300&h=300
  6 days a weekInternet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

  Karat-M


  • Address : Blagoja Stefkovski 23
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈10688 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 17:00 • Sat from 10:00 to 14:00

  1997 - is the year in which the company Karat M was established. Our principal business is the sale of plate material for the production of furniture

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/6058557938fb2ebb7bc5cd640efa3e56.jpg?t=true&w=300&h=300
  Parking6 days a weekInternet accessAirconditionedCards accepted

  Drvoteks


  • Address : Blagoja Stefkovski b.b.
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈10686 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00 • Sat from 08:00 to 14:00

  Со тек на време фирмата помина низ процес на модернизација преку купување на се помодерни и пософистицирани машини за кроење и кантирање на иверици.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1567587191_05.png?t=true&w=300&h=300
  ParkingInternet accessAirconditionedCards accepted

  Soloprom


  • Address : Hristo Tatarcev 1/101-A (Sava Kovacevic)
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈10688 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

  Подружницата Кисела Вода е фокусирана на малопродажбата и понуда на услуги, замислена е како алатка на сите столари и производители на мебел која ќе им помогне побрзо и поефикасно да ги завршат своите проекти.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1591093688_28.png?t=true&w=300&h=300

  Водечката он-дименд платформа за барање работни позиции – Upshift (Македонско-американската компанија) официјално ја отвори својата најнова канцеларија овој ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Кредитната агенција „Фич“ го потврди кредитниот рејтинг на Македонија на „ББ +“, со негативен изглед. Негативниот изглед во потврдениот кредитен рејтинг е ...
  сите 63 | | | веќе видена

  Согласно законските измени кои треба да се најдат на владина седница, веќе се прецизирани дејностите во кои неделниот одмор може да се замени и со друг работен ...
  сите 44 | | | веќе видена

  Според Центарот за алтернативни финансии на Кембриџ (CCAF), биткоин „рударството“ троши околу 145 терават-часови електрична енергија годишно, што е околу 0,55 ...
  сите 40 | | | веќе видена

  Докажаните резерви на нафта и гас на големите нафтени компании се трошат алармантно брзо и се соочуваат со ризик да бидат исцрпени за помалку од 15 години, ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel