Vas Eko Dom

Wi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: bul.Partizanski Odredi 37 lok.17
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7851 км

  • Telefon 2: 077 805302
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1499938869_14.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Shoqëria për prodhim, tregti, shërbime dhe drejtim Vas Eko Dom Upravitel SHPK Shkup, është firmë e licencuar për drejtim dhe mirëmbajtje të me objekte banimi-afariste, e themeluar në vitin 2011, me seli në Shkup.

Rritja e kompanisë tonë është dëshmi për përkushtimin afatgjatë ndaj klientëve dhe kërkesave të tyre. Përvoja e akumuluar nga sfida të ndryshme me të cilat është ballafaquar kompania jonë gjatë zhvillimit të saj, është shndërruar në shpejtësinë dhe cilësinë gjatë ofrimit së shërbimeve tona.

Qëllimi strategjik i kompanisë është zhvillimi i vazhdueshëm dhe përmirësimi, si dhe përmbushje e kërkesave të klientëve tanë.

Zhvillimi i vazhdueshëm dhe investimet në stafin profesional, të punësuarit, si dhe bashkëpunëtorët e jashtëm, mundësojnë përgatitje të plotë në të gjitha fazat e ofrimit të shërbimeve nga fusha jonë.

Falë mënyrën bashkëkohore të punës dhe organizimit, duke futur ide të reja dhe të përshtatje për përmirësim të shërbimeve të kërkuara në treg, kompania jonë ofron: menaxhim administrativ dhe të mirëmbajtje (mjeshtër për riparime dhe higjienë).

Shërbime:
-Menaxhimi administrativ
Dorëzimi i faturave mujore qiramarrësve, me një llogaritje reale të harxhimeve të përditshme dhe evidentim për pagesë nëpërmjet një sistemi modern kompjuterik
Pagesa e rregullt e shpenzimeve aktuale në hyrje (energji elektrike, ashensor, higjienë, etj)
Përgatitja dhe zbatim i planit vjetor për objektin e banimit
Menaxhimi me fonde rezervë të objekteve të banimit
-Mirëmbajtja dhe higjienë
Dy herë në javë pastrimi i hapësirave të përbashkëta, në përputhje me kontratën
Ne ofrojmë pastrimin e makineri të ambienteve të përbashkëta në marrëveshje me qiramarrësit
Mirëmbajtje e higjienës në ashensor, pastrim të parmakëve, derës hyrëse.

-Mbrojtje ligjore dhe këshilla
Përgatitja e kontratës për kryerjen e shërbimeve të menaxhimit.
Inicimi i procedurave para një noteri kompetent kundër qiramarrësve të cilët në mënyrë të parregullt i përmbushin detyrimet ndaj menaxherit.
Korrespondencë me shkrim të organeve shtetërore dhe organeve të vetëqeverisjes lokale.
Ofrimi i këshillave juridike nga menaxheri për qëllimet dhe nevojat e ndërtesave të banimit

Mjeshtër mirëmbajtjeje
-Kujdesemi për objektin tuaj në përgjithësi
Bëjmë riparimet nga më të voglat si ndërrim të llambave, makineri shkallësh, lidhje të vogla elektrike, etj.
Për ndërhyrjet j më të mëdha sigurojmë oferta nga firma ose mjeshtër me përvojë
shumëvjeçare me të cilët bashkëpunojmë.
më shumë

Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj