Varsa Trans

24 orë


  • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1507789211_43.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Варса транс – помош при транспорт на возила

Ние сме во состојба да ги транспортираме сите видови на возила. Имаме специјални возила опремени за транспорт на нови патнички возила, возила што доживеале несреќа или дефект, превоз на земјоделски и градежни машини, приколки и чамци и друго.

24/7 ИТЕН СЕРВИС

-Услуга за влечење и помош на патиштата
-Служба за влечење п обезбедува 24-часовна услуга за влечење. Ние ги пренесуваме сите видови на возила.
-ДОСТАПНИ СМЕ 24 ЧАСА – 365 ДЕНА ВО ГОДИНА!

më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj