Varsa Trans

24 hours


  • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1507789211_43.jpg?t=true&w=300&h=300


Photo & Video Galery

Варса транс – помош при транспорт на возила

Ние сме во состојба да ги транспортираме сите видови на возила. Имаме специјални возила опремени за транспорт на нови патнички возила, возила што доживеале несреќа или дефект, превоз на земјоделски и градежни машини, приколки и чамци и друго.

24/7 ИТЕН СЕРВИС

-Услуга за влечење и помош на патиштата
-Служба за влечење п обезбедува 24-часовна услуга за влечење. Ние ги пренесуваме сите видови на возила.
-ДОСТАПНИ СМЕ 24 ЧАСА – 365 ДЕНА ВО ГОДИНА!

more
Map

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel