Vardargradba

Parking//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1565853235_76.gif?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja
“VARDARGRADBA” – SHPK, Shkup është shoqatë tregtare për prodhim, projektim dhe inxhinieri me seli në f. Trubarevë – Shkup. Është e themeluar në vitin 1999, në pronësi private drejtor i të cilës është Taseski petar, inxhinier i ndërtimtarisë.

Veprimtaria themelore e firmës, është realizimi i objekteve hidro-ndërtimore dhe objekte nga ndërtimtaria e lartë, si dhe prodhimin dhe shitjen e produkteve ndërtimore (rërë, beton, armaturë). Gjatë këtyre viteve ka marrur pjesë në shumë projekte dhe ka ndërtuar më shumë se 90 objekte gjithandej nëper vendin tonë, ku si Investitorë ka qenë Qeveria e Maqedonisë përmes Ministrive të veta, Komunat dhe vendet e huaja dhe organizata përmes donacineve të tyre (OBSE, EAR, UNDP).
Disponojmë me pajisje dhe mekanizma ndërtuese përkatëse dhe vegla, si dhe kuadro profesionale i cili na mundëson në kohë, në menyrë profesionale dhe cilësore të përgjigjemi obligimeve tona. Në fimrë nga themelimi i saj deri më sot, numri i të punësuarve gjithnjë e më shumë rritet në varshmëri me zgjerimin dhe zhvillimin e firmës.

Për punën tonë të deritanishme vërtetim është çertifikata e fituar nga Sistemi për menaxhim me cilësinë (QMS) sipas kërkesave të ISO 9001:2000 standardit, e vërtetuar nga BSI (British Standards Institution) nga Londra.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj