Vardar Dolomit  • Telephone 2: +389 42 219030
  • Fax: +389 42 242507
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Photo of Location
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Fire-brick

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Fireproof paste Durofil

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Fireproof paste Durplast

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Fireproof paste Duramdol


See our products at
Photo of Location
Map

Агенцијата за финансиска поддршка во земјоделството и руралниот развој на сметките на 152 субјекти, исплати близу 149 милион денари за субвенции.Директорот на ...
сите 17 | | | веќе видена

Директорот на Државниот завод за индустриска сопственост, Горан Герасимовски, денеска беше на работен состанок со Антони Пешев – извршен директор на Стопанска ...
сите 38 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel