Vanja Akonting ltd

Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Vlladimir Komarov 12-1/7
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7853 км

  • Faksi: 02 2465106
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00Foto dhe video galeri

Вања Акаунтинг ЛТД
VANJA - AKAUNTING LTD është firmë që ofron shërbime cilësore në fushën e shërbimeve financiare- të kontabilitetit si dhe në fushën e konsultimeve financiare.

Shërbime:
- kontabilitet financiar
- kontabilitet material
- punë me deviza
- përgatitje e llogaritjeve vjetore dhe raporteve financiare
- llogaritje e pagave
- llogaritje e të gjitha llojeve të tatimeve
- evidencë personale
- këshilla ligjore ekonomike
- konsultim tatimor
- lajmërim dhe ç'lajmërim i taksa paguesit
- përgatitje e raporteve vjetore tatimor

Shoqëri për kontabilitet dhe shërbime konsultimesh VANJA - AKAUNTING LTD Shkup është firmë me 25 vjet përvojë në tregun vendor, e cila ofron shërbime cilësore në fushën e shërbimeve financiare- të kontabilitetit, si dhe në fushën e tatimeve dhe konsultimeve financiare për firma të vogla, të mesme dhe të mëdha, organizata jo-profitabile dhe investitorë të huaj, të cilët investojnë në Maqedoni në fushën e prodhimit, tregtisë, shërbimeve dhe aktivitete të tjera.

Stafi ynë është i përbërë nga kontabilistë të autorizuar, të licencuar me përvojë shumëvjeçare, që është e dukshme nga përkushtimi dhe qasja profesionale ndaj punës. Ndjekje e rregullativave ligjore, zbatimi i duhur i tyre dhe ndjekje e seminareve të duhura, është vetëm pjesë e përditshmërisë së stafit tonë. Specializimin tonë e pasurojmë me kontakte të vazhdueshme me konsulentë të jashtëm dhe bashkëpunëtorë nga shtëpi të specializuara konsultimesh.
më shumë

Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj