Valving

ParkingPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicionerDërgesë


  • Telefon 2: 078 404757
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00
    Sh nga 09:00 deri më 12:00Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

VALVING është kompani e cila merret me import, shitje dhe montim të pajisjeve për ngrohje dhe sisteme diellore, pjesë hidraulike dhe kanalizmie, si dhe çeshma dhe galanteri për banjo.

Prodhime:
• Kaldaja, soba, kamine (dru, qymyr, peleta, naftë, energji elektrike)
• Dushe (elektrikë, të kombinuar)
• Kolektorë diellorë dhe pajisje (të rrafshëta, prej vakumi)
• Enë të zgjeruara
• Pompa
• Radiatorë dhe regjistra tubash
• Valvule
• Tub alumini dhe fiting
• Tuba bakri dhe fiting
• Instrumente matëse dhe termostate
• Çeshma dhe galanteri

Portofoli i shërbimeve tona përfshinë:
Montim të:
• Të gjitha llojeve të sistemeve ngrohëse me ujë të nxehtë
• Sistemeve diellore
• Sistemeve hidraulike
• Kanalizimeve
• Sanitari, çeshma dhe galanteri
• Transport me automjetet e veta

Pjesë e brendeve në ofertën tonë:
-VALSIR, Itali
-FORNARA, Itali
-ZILMET, Itali
-TE SA , Itali
-FRABBO, Itali
-RADIATOR2000, Itali
-GLOBAL, Itali
-FERRO, Poloni
-WEBERMAN, Poloni
-SALUS, Poloni
-COPA, Gjermani

Falë përvojës dhe stafit të kualifikuar, në treg ne ofrojmë zgjedhje optimale dhe ajo do të thotë produkt i mirë ose shërbim me çmim të arsyeshëm. Me këtë problematikë merremi 15 vjet dhe myshteriu "I kënaqur" është qëllimi kryesor dhe motoja jonë e punës.
më shumë
Retail Price - VAT Included:90.900 MKD

КАМИН НА ПЕЛЕТИ, ALFA PLAM - COMMO

Retail Price - VAT Included:82.900 MKD

КАМИН НА ПЕЛЕТИ, ALFA PLAM - COMMO

Retail Price - VAT Included:80.500 MKD

КАМИН НА ПЕЛЕТИ, ALFA PLAM - COMMO

Retail Price - VAT Included:99.600 MKD

КОТЕЛ НА ПЕЛЕТИ, THERMOFLUX - Pelli ...

Retail Price - VAT Included:86.000 MKD

КАМИН НА ПЕЛЕТИ, ALFA PLAM - COMMO

Retail Price - VAT Included:70.800 MKD

КАМИН НА ПЕЛЕТИ, ALFA PLAM - COMMO

Retail Price - VAT Included:74.400 MKD

КАМИН НА ПЕЛЕТИ, ALFA PLAM - COMMO

Retail Price - VAT Included:90.600 MKD

КАМИН НА ПЕЛЕТИ, ALFA PLAM - COMMO

Retail Price - VAT Included:132.300 MKD

КОТЕЛ НА ПЕЛЕТИ, THERMOFLUX - Pelli ...

Retail Price - VAT Included:119.900 MKD

КОТЕЛ НА ПЕЛЕТИ, THERMOFLUX - Pelli ...

Retail Price - VAT Included:112.900 MKD

КОТЕЛ НА ПЕЛЕТИ, THERMOFLUX - Pelli ...


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj