Valving

Parking6 days a weekWi-Fi ZoneAirconditionedDelivery


  • Telephone 2: +389 78 404757
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00
    Sat from 09:00 to 12:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1403246979_87.jpg?t=true&w=300&h=300


Photo of Location

Photo & Video Galery

Со задоволство Ви ја претставуваме програмата за санитарна опрема на компанијата FERRO од Полска.

Програмата опфаќа:

- Чешми за кујни, купатила и јавни тоалети ... хромирани, бели, црни....класични, термостатски, на сензор
- Тушеви, слушалки и црева за туш во различни бои
- Сетови кои содржат слушалка, лизгач и ружа со или без чешма .... со кружна или квадратна форма
- Галантерија
- Ек вентили
- Панцир црева
- Клик-клак полусифони
- Цевни регистри....бели или хромирани

Компанијата FERRO од Полска се смета за еден од најголемите производители на санитарна опрема во
централна и југоисточна Европа.

Ве очекуваме.
more
Retail Price - VAT Included:2.100 MKD

ЧЕШМА ЗА ТУШ СО КЛУН - BASIC

Retail Price - VAT Included:1.450 MKD

ЧЕШМА ЗА ТУШ СО КЛУН - BASIC

Retail Price - VAT Included:1.150 MKD

ЧЕШМА ЗА ТУШ СО КЛУН - BASIC

Retail Price - VAT Included:2.850 MKD

ЧЕШМА ЗА ТУШ СО КЛУН - BASIC

Retail Price - VAT Included:1.450 MKD

ЧЕШМА ЗА ТУШ СО КЛУН - BASIC

Retail Price - VAT Included:2.950 MKD

ЧЕШМА ЗА ТУШ СО КЛУН - BASIC

Retail Price - VAT Included:2.550 MKD

ЧЕШМА ЗА ТУШ СО КЛУН - BASIC

Retail Price - VAT Included:2.050 MKD

ЧЕШМА ЗА ТУШ СО КЛУН - BASIC

Retail Price - VAT Included:1.900 MKD

ЧЕШМА ЗА ТУШ СО КЛУН - BASIC

Retail Price - VAT Included:2.400 MKD

ЧЕШМА ЗА БИДЕ - ALGEO

Retail Price - VAT Included:1.850 MKD

ЧЕШМА ЗА ТУШ СО КЛУН - BASIC

Retail Price - VAT Included:3.000 MKD

ЧЕШМА ЗА ТУШ СО КЛУН - BASIC

Retail Price - VAT Included:1.700 MKD

ЧЕШМА ЗА ТУШ СО КЛУН - BASIC

Retail Price - VAT Included:1.500 MKD

ЧЕШМА ЗА ТУШ СО КЛУН - BASIC

Retail Price - VAT Included:3.800 MKD

ЧЕШМА ЗА ТУШ СО КЛУН - BASIC

Retail Price - VAT Included:2.650 MKD

ЧЕШМА ЗА ТУШ СО КЛУН - BASIC


See our products at
Photo of Location
Map

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel