Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Veles
 • Manastir
 • Tetovë
 • Gostivar
 • Stip
 • Kumanovë
 • Prilep
 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ushqime të gatuara
 • Ketering
 • Restorante - ushqim i shpejtë
 • Restorante nga a deri në zh
 • Kuzhina popullore
 • Kasapë Dhe Mishtore
 • Skarë Me Kilogram
 • Ushqim Dhe Pije - Dërgesë
 • Furra Buke
 • Qebaptore
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Ushqime të gatuara

MG Kujna/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Makaron/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Marfi


 • Adresa: Bllagoj Gjorev 93
 • Vendi: Veles

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Misa


 • Adresa: 7 Nëntori 278
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈10735 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Obrok/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Osm Solucii/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Reptil Special


 • Adresa: Pandil Shishkov 7
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10686 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 21:00 • D nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rumi's Home Cuisine


 • Adresa: bul.Koço Racin 8/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10685 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 16:00 • Sh nga 10:00 deri më 14:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Se na tavce/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shef


 • Adresa: Boris Trajkovski 1
 • Vendi: Veles

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shef 2


 • Adresa: Frakllin Ruzvellt 33/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10683 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Sh nga 08:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sofra/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Soleta


 • Adresa: Jani Llukrovski 5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10685 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 21:00 • Sh nga 07:30 deri më 20:30 • D nga 07:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stacioni-Fontana/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stadia-Uranija kuzhina shtëpiake


 • Adresa: rr.1732 2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10685 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00 • Sh nga 11:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tejk avej


 • Adresa: Vasko Karangelleski 41 lam.2/32
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈10768 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tetka Biberçe


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 82 lok.1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10681 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Pr nga 07:00 deri më 15:00 • Ma , Enj nga 10:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ushqime Tradicionale Rrapi


 • Adresa: f.Veleshtë
 • Vendi: Strugë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vkus


 • Adresa: bul.Illinden 93
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10683 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00 • Sh nga 09:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vkusna kujna/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Продолжување на здравиот раст и мисијата за трансформација на Иуте во целосен финансиски сервис за граѓаните Иуте Естонија, водечка финтек групација во Европа, ...
сите 68 | | | веќе видена

-Во регионот на Централна и Источна Европа инфлацијата се сведе од 16% на 5%. Слична е ситуацијата и кај нас, каде што стапката на инфлација се намали на 3%, ...
сите 20 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj