Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Vallandovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Perime - prodhim, përpunim dhe tregti
 • Produkte konditore
 • Kasapë dhe mishtore
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Ushqim në Vallandovë

Cune


 • Adresa: Marshal Tito p.n.
 • Vendi: Vallandovë
 • Distanca: ≈7972 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hris


 • Adresa: Marshal Tito p.n.
 • Vendi: Vallandovë
 • Distanca: ≈7972 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mahap/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mahap


 • Adresa: f.Udovë
 • Vendi: Vallandovë
 • Distanca: ≈7963 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tera Megdan


 • Adresa: Nikolla Karev 11
 • Vendi: Vallandovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Проекциите на Народната банка за економскиот раст и инфлацијата се во рамки на очекуваното, ќе има постепена стабилизација но цените нема да се намалат - вели ...
сите 254 | | | веќе видена

Заемот од ММФ нема да биде доволен за да го покрие државниот минус, во игра повторно се враќа задолжување и со еврообврзница. Ова во својата денешна колумна го ...
сите 24 | | | веќе видена

Пензионирањето ни изгледа одлично, имате многу слободно време за патување, истражување на ново хоби и поврзување со пријателите. Но, ако сте како многу постари ...
сите 10 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj