Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ushqim i shëndetshëm - shitore
 • Kasapë dhe mishtore
 • Mjaltë - prodhim dhe tregti
 • Produkte konditore
 • Ushqim kokrra
 • Kozmetikë
 • Ketering
 • Ushqime Të Gatuara
 • Minimarkete
 • Vezë - Prodhues
 • Aditivë (Përbërës Shtesë) Në Ushqim
 • Pastiçeri
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Ushqim në Ohër

MIK Shën Nikollë


 • Adresa: bul.Turistiçka p.n.
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00 • D nga 08:00 deri më 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro Eli


 • Adresa: Risto Çado p.n.
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7867 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alot Net


 • Adresa: bul.Turistiçka 57
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anabela


 • Adresa: Korpusi i 15-të 2
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Apimell


 • Adresa: Argir Marinçev 3
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 15:30 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Arhangell Mihaill/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ariz/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bako/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Biokosmos


 • Adresa: bul.Turistiçka 75 lok.3
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bizer


 • Adresa: bul.Turistiçka lok.9
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bletaria Stojanoski


 • Adresa: Alleksandar Gusho 34
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7867 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Genesis


 • Adresa: Jane Sandanski 32
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7867 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 11:00 deri më 16:00 • Sh nga 12:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Goni Trejd Prom


 • Adresa: Goce Dellзev 50-a
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Jarec-7


 • Adresa: bul.Turistiçka p.n.
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • D nga 08:00 deri më 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Loco Nuts


 • Adresa: bul.Turistiзka 13
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7867 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lotos Vita Çi


 • Adresa: Dejan Vojvoda 3
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7865 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 21:00 • Sh nga 10:00 deri më 15:00
 • Пауза: Ha - Pr nga 16:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Megatim Bubo


 • Adresa: bul.Turistiзka 79
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mik Sveti Nikole


 • Adresa: Pitu Guli 83
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7867 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00 • D nga 08:00 deri më 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Min Helti Stor


 • Adresa: Dimitar Vlahov 18 lok.6
 • Vendi: Ohër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Misa


 • Adresa: 7 Nëntori 278
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Министерството за земјоделство, шумарство и водостопанство ги известува сточарите, дека Агенцијата за финансиска поддршка во земјоделството и руралниот развој ...
сите 45 | | | веќе видена

Нај следените берзански индекси ја забележаа својата петта последователна позитивна недела во и се доближија до највисоките нивоа оваа година . Во САД благо ...
сите 44 | | | веќе видена

Членовите на Комисијата за финансирање и буџет се сретнаа со претставници од Светска банка. Во фокусот на средбата беше ажурираната систематска дијагностика за ...
сите 59 | | | веќе видена

Премиерот Димитар Ковачевски, на денешната седница за пратенички прашања во Собранието рече дека грижата за граѓаните е преку дела, што го покажува и денешното ...
сите 117 | | | веќе видена

ТАВ Македонија, подружница на ТАВ Аеродроми, ја заврши надградбата на системот за ракување со багаж и инсталацијата на нов уред за скенирање багаж на скопскиот ...
сите 13 | | | веќе видена

Италијанскиот производител на луксузни автомобили „Ламборџини“ се договори со синдикатите ФИОМ и ФИМ-ЦИСЛ за воведување четиридневна работна недела за своите ...
сите 8 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj