Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Resnjë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Kasapë dhe mishtore
 • Çokollatë - prodhim dhe tregti
 • Produkte konditore
 • Ushqim - prodhim
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Ushqim i shëndetshëm në Resnjë

Hajat


 • Adresa: Josif Josifovski Sveshtarot p.n.
 • Vendi: Resnjë
 • Distanca: ≈7882 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Juli dva


 • Adresa: Leninova 1
 • Vendi: Resnjë
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mik Sveti Nikole


 • Adresa: Josif Josifovski Sveshtarot 2
 • Vendi: Resnjë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nane


 • Adresa: Josif Josifovski Sveshtarot 55
 • Vendi: Resnjë
 • Distanca: ≈7882 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Sh nga 08:00 deri më 19:00 • D nga 08:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Qendra për Ushqimi i shëndetshëm dhe dietë IN 10


 • Adresa: Mite Bogoevski 37
 • Vendi: Resnjë
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 16:30 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Res-kom


 • Adresa: Ivo Llolla Ribar 3
 • Vendi: Resnjë
 • Distanca: ≈7882 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stevo


 • Adresa: Leninova 1
 • Vendi: Resnjë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Swisslion Agroplod/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zegin Hellti Fud


 • Adresa: Mite Bogoevski 1
 • Vendi: Resnjë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Çokomil


 • Adresa: Dimitar Vllahov 32
 • Vendi: Resnjë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Проекциите на Народната банка за економскиот раст и инфлацијата се во рамки на очекуваното, ќе има постепена стабилизација но цените нема да се намалат - вели ...
сите 177 | | | веќе видена

Пензионирањето ни изгледа одлично, имате многу слободно време за патување, истражување на ново хоби и поврзување со пријателите. Но, ако сте како многу постари ...
сите 7 | | | веќе видена

Според најавите на албанските туроператори, годинава се очекува земјата да ја посетат над шест милиони туристи. Албанија, речиси во текот на целата календарска ...
сите 40 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj