Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Gjevgjeli
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Kasapë dhe mishtore
 • Ferma
 • Produkte konditore
 • Vezë - prodhues
 • Bukë dhe prodhime prej brumi
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Ushqim i shëndetshëm në Gjevgjeli

All-maks


 • Adresa: Titogradska 3
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7553 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00 • Sh nga 08:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bekart


 • Adresa: Partizanski Odredi i Gjevgjelisë 43
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7552 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Extra Foods


 • Adresa: bul.Gjevgjeli 18
 • Vendi: Gjevgjeli

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Klanica i Mesna Indrustrija Domasno


 • Adresa: Moinski pat 221
 • Vendi: Gjevgjeli

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Maja-promet


 • Adresa: Kole Nedellkovski 20
 • Vendi: Gjevgjeli

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mik Sveti Nikole


 • Adresa: bul.Gjevgjeli 1
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7552 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nektar


 • Adresa: Nako Vardarski 1
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7553 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Preferita


 • Adresa: Industriale p.n.
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7552 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rimes


 • Adresa: Partizanski Odredi i Gjevgjelisë 38
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7553 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 20:00 • Sh nga 07:00 deri më 18:00 • D nga 07:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vami Trejd


 • Adresa: Risto Farshinin 20
 • Vendi: Gjevgjeli

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Veterinar


 • Adresa: Moinski pat 221
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7552 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Violeta


 • Adresa: Petar Musev 10
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7552 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zegin Hellti Fud


 • Adresa: Marshal Tito 1/8
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7553 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Покачувањето на основната камата од страна на централните банки е сигнал за период на повисоки камати и на штедните влогови и на кредитите, што ќе придонесе за ...
сите 110 | | | веќе видена

Најниската плата во земјава изнесува 17.790 денари и ја земаат вработените во заштитните и истражните дејности. Ова го покажува последното соопштение на ...
сите 76 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj