Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Strumicë
 • Ohër
 • Koçanë
 • Veles
 • Manastir
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ushqim dhe pije - dërgesë
 • Dorëzim i ushqimit
 • Restorante - piceri
 • Restorante - ushqim i shpejtë
 • Ketering
 • Restorante Nga A Deri Në Zh
 • Shërbime Për Dërgesë
 • Ushqime Të Gatuara
 • Ushqim - Distribuim
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Ushqim dhe pije - dërgesë

Piza do doma


 • Adresa: rr.5, f.Mirkovci 5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7417 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pizza 5


 • Adresa: bul.ASNOM 34 lok.9
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7429 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pizza 5


 • Adresa: Mirosllav Kërlezha (Gjuro Gjakoviq) 16 lok.3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pizza Egnatia


 • Adresa: Varshavska 4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pizza Time


 • Adresa: Todorçe Nikolovski (Velko Vllahoviq) 40
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7465 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 06:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Portabl fud


 • Adresa: bul.8 Shtatori (Revolucioni i Tetorit) 18
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Prova pizza Pica to go/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rojal Burger/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rojal Burger


 • Adresa: Orce Nikollov p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Enj nga 09:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 09:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rojal expres


 • Adresa: Zona industriale Sever
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7542 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rozafa


 • Adresa: Goce Dellçev 21
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7402 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Seed of life/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Taxi Hub/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Trchkalo


 • Adresa: Ivan Haxhinikollov (Ratko Mitroviq) 137-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7435 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ugotur


 • Adresa: Korpusi i 15-të 2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Unë di


 • Adresa: bul.V.S.Bato 83-1/28
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7429 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vegan 365 kuzhine


 • Adresa: bul.Shën Kliment Ohridski 1-1/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

www.jademe.mk  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

  www.kliknijadi.mk


  • Vendi: Shkup

  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

  www.poracka.mk


  • Adresa: Orde Tuteski 5
  • Vendi: Prilep

  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
  Mapa

  Поимотните граѓани на Македонија имале голема корист од владините мерки за одржување на животниот стандард кои се воведуваа во изминативе години како одговор ...
  сите 47 | | | веќе видена

  Време зa читање: < 1 минутa Дел од акумулираната добивка на Стопанска банка Скопје, во износ од речиси 40 милиони евра, нема да биде поделен меѓу акционерите ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Енергетските политики и мерки на СДСМ обезбедија пониски цени за граѓаните за електрична енергија но и рекордно инсталирани 600 мегавати од обновливи извори на ...
  сите 28 | | | веќе видена

  Како се прави добивка од два милиони евра годишно покажа скопската компанија која управува со зелените пазари во земјава. „Скопски пазар“ го објави својот ...
  сите 18 | | | веќе видена
   

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj