Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Strumicë
 • Ohër
 • Koçanë
 • Veles
 • Manastir
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ushqim dhe pije - dërgesë
 • Dorëzim i ushqimit
 • Restorante - piceri
 • Restorante - ushqim i shpejtë
 • Ketering
 • Restorante Nga A Deri Në Zh
 • Shërbime Për Dërgesë
 • Ushqime Të Gatuara
 • Ushqim - Distribuim
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Ushqim dhe pije - dërgesë

Kids


 • Adresa: Hristo Tatarçev (Sava Kovaçeviq) 35
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9442 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 22:00 • D nga 10:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

King


 • Adresa: Pançe Peshev 47
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈9536 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 00:00 • Sh - D nga 08:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Klikni jadi/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kostarika


 • Adresa: Naum Naumovski Borçe 86
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9438 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kuk doner


 • Adresa: Shirok Sokak (Marshall Tito) 120
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈9535 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Leonardo


 • Adresa: Car Samoil 33
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈9508 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 00:00 • Sh nga 09:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ljubovna kukjichka


 • Adresa: Nikola Trimpare 8 lok.2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9439 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ljubovna kukjicka 2/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

MM Fresh market/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mama Italijana


 • Adresa: Aminta III (Lleninova) 50
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9439 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 00:00 • D nga 12:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Marfi


 • Adresa: Bllagoj Gjorev 93
 • Vendi: Veles

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mega burger


 • Adresa: Korpusi i 15-të 4
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈9507 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Merak Burger/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Metro


 • Adresa: Llazo Tërposki 1-a
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈9535 км
 • Orari i punës: Ha - Enj nga 08:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

O la la


 • Adresa: bul.Koço Racin p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9440 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 22:00 • Sh nga 10:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pempele


 • Adresa: Bagdadska 15 lok.2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9438 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pempelle


 • Adresa: Fevruarski pohod 22-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9442 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Persydo


 • Adresa: Pavel Shatev 15
 • Vendi: Kratovë
 • Distanca: ≈9456 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 08:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 08:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Piza Box/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Piza do doma


 • Adresa: rr.5, f.Mirkovci 5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9428 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

СДСМ обезбедува силна поддршка за земјоделците, со кои се постигнува одржливости и развој на земјоделството, велат од СДСМ. „Се креираат мерки, според ...
сите 63 | | | веќе видена

Се огласија од ЕСМ за последниот тендер даден на Марковски компани на сума од 46 милиони евра. „АД ЕСМ како одговорна компанија ја спроведува активната ...
сите 10 | | | веќе видена

Сосема новиот Закон за кредитни сервисери и купувачи на кредити има за цел да воведе ред во наплатата на долгови преку обезбедување подобра заштита од ...
сите 7 | | | веќе видена

„Со договорот за стратешката инвестиција за изградба на когенеративна централа во Скопје, се обезбедува поевтина струја за граѓаните во наредните 20 години. Со ...
сите 93 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj