Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Ohrid
 • Gostivar
 • Kumanovo
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Urban planning
 • Architectural services
 • Architects
 • Construction companies
 • Interior decorators & designers
 • Engineering
 • Supervision And Audit Of Construction Sites
 • Consulting
 • Energy Efficiency
 • Buildings Construction Contractors
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Urban planning

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Tajfa Plan


 • Address : Vasil Glavinov 3-2/8
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9439 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tekton


 • Address : Naroden Front 5/12
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9439 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tetraktis


 • Address : bul.8-mi Septemvri (Oktomvriska revolucija) 18
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9437 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Urban


 • Address : Dimitar Vlahov 14
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈9508 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

Categories:

urban planning

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Urban-Project (Urban-proekt)


 • Address : Kej 1-vi Maj 7-a
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈9510 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zum proekt


 • Address : bul.Jane Sandanski 59-1/1 mezanin
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9441 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Македонија лани потрошила фрапантни 4,02 милиони долари за увоз на кромид, лук и праз, што претставува зголемување од 90 отсто во однос на 2022 година, ...
сите 40 | | | веќе видена

Акционерите на Тесла во четвртокот со големо мнозинство гласаа за 10-годишниот план за плата на Маск, кој компанијата го процени на 44,9 милијарди долари во ...
сите 19 | | | веќе видена

Без разлика дали сакаат само да уживаат или сакаат да профитираат од издавање, се повеќе граѓани на Србија купуваат недвижен имот во соседните земји кои ...
сите 12 | | | веќе видена

Од вечерва по полноќ за 2 денари ќе се зголеми цената на дизел горивото и нафтата за домаќинствата, додека цените на бензинот и на мазутот не се менуваат. ...
сите 71 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel