Urban Plan Constrution UPC


  • Adresa: Jane Sandanski 64
  • Vendi: Tetovë
  • Distanca: ≈7393 км

  • Telefon 2: 071 363885
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1577262855_42.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Urban Plan Konstruktion SHPK është themeluar në vitin 1992 nën emrin SHAZA KOMERC. Qasja profesionale dhe serioze në punën e saj shumëvjeçare është karakteristika më e njohur e kësaj kompania në rajon dhe më gjerë.

Vizioni dhe strategjia për zhvillim të një kompanie stabile dhe profitabile filloi me punimin e projekteve të para, me plan që të zgjerohet kapaciteti në vend dhe jashtë shtetit në të ardhme. E ardhmja e kompanisë shihet në investimin e teknologjisë bashkëkohore, si dhe ndjekja e trendeve globale në ndërtimtari.

Firma disponon një personel me arsimim të lartë profesional prej arkitektësh me certifikatë A dhe B, inxhinierë ndërtimtarie, hidro-inxhinierë, inxhinierë mekanik, inxhinierë gjeodezik, ekonomist dhe juristë. E pajisur kështu, kompania mundëson shërbime në disa fusha të ndërtimtarisë.
Pronar dhe menaxher gjeneral Mr. Sejdi Shahsivari.

Firma posedon këto standarde ndërkombëtare ISO 9001:2008, ISO 14001:2004 dhe OHSAS 18001:2007, që është një shtytje më e madhe për arritjen e cilësisë së lartë të shërbimeve që ofron.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj