Urban Hostel and Apartments


  • Address : Svetinikolska 42
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7423 км

  • Fax: +389 2 6142785
  • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Retail Price - VAT Included:2.180 MKD

Private double room

Retail Price - VAT Included:1.476 MKD

Private single room

Retail Price - VAT Included:800 MKD

Shared room with four beds

Retail Price - VAT Included:860 MKD

Shared room with 3 beds


See our products at

Suggested results for your search terms:

ParkingWi-Fi Zone24 hoursAirconditionedChildren welcome

Konak Nestor


  • Address : ul.20 br.5 s.Saraj
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7418 км

“Konak Nestor” has existed since 2015. It has 4 apartments connected to the restaurant “Oreov Lad” with room service for breakfast, lunch and dinner.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1596011256_74.png?t=true&w=300&h=300
Map

Премиерот Зоран Заев денеска на својата фејсбук страница напиша дека поддршката на домашниот туризам и ваучерите „Дома си е дома“ дадоа одлични резултати за ...
сите 69 | | | веќе видена

Артан Лимани, Кеси Л. Барнхард, Џеф Лаи и Соломон Фентон-Милер Во моментов, мал број проекти или иницијативи во Македонија се фокусираат на тоа како ...
сите 22 | | | веќе видена

(Реакција на соопштението на Здружението на штедачи на „Еуростандард банка“, објавено на 18 јануари 2021 година) Почитувани, со цел правилно информирање на ...
сите 27 | | | веќе видена

Се најавува петтиот сет антикризни мерки, но во јавноста се уште нема детали односно анализа за тоа кои беа конкретните ефекти од претходните четири. Иако е ...
сите 88 | | | веќе видена

Од синоќа на полноќ возиме на поскапи горива. Се зголемија цените и на дизелот и на бензините. Бензинот Еуросупер БС-95 и дизелот поскапе за еден денар по што ...
сите 40 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel