Univerzal er er


  • Adresa: Boshko Cvetkoski 1
  • Vendi: Gostivar
  • Distanca: ≈7829 км

  • Telefon 2: 070 215046
  • Faksi: 042 214352
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/8858c2617086dd5ce07c5fad81a442bf.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Që nga themelimi i Univerzal Er Er në vitin 1990 ne jemi përqendruar në caqe të qarta, të cilat janë prodhimi me cilësi të lartë, me teknologji të fundit dhe me një theks të veçantë në prodhim të shpejtë sipas porosisë.

Sot ne jemi krenarë me linjat tona të prodhimit të cilat përfshijnë njësi për gatim, pjekje, dhe njësitë për ftohje, përgatitje të ushqimit, vetrina, bare etj. kombinuar me shërbimet tona teknike, 3d projektim dhe konsultim sigurojnë që ne të përmbushim të gjitha nevojat e klientëve tanë në fushën e gastronomisë.
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Electric Pizza Oven

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Gas Range and Oven

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Electric Fryer 10l

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Gas Range with 2 Burners

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Self Service Bain Marie


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj