University Stomatology Clinic Centre-prof.d-r Bojo Andreski

Parking7 days a weekAirconditionedCards accepted

 • Address : bul.Sv.Kliment Ohridski 68
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10684 км

 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Photo of Location

Suggested results for your search terms:

6 days a weekAirconditionedDisabled accessInsurance cards accepted

D-r Nina


 • Address : bul.ASNOM (AVNOJ) 70-K-9 lok.9
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10687 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 19:30 • Sat from 09:00 to 14:00

Dr. Nina is a dental office that offers an individual approach to pediatric dentistry, as well as orthodontic treatment in children and adults. We have a roentgen for panoramic teeth shooting. We work with blue cards.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1484576145_74.jpg?t=true&w;=300&h;=300
Parking6 days a weekWi-Fi ZoneAirconditionedCards accepted

D-r Milosevic


 • Address : 23-ti Oktomvri (Vladimir Komarov) 18-a-1/6
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10686 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 20:00 • Sat from 10:00 to 14:00

Dr. Milosevic is a specialist orthodontist practice.

Categories:

dentists

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1522417023_91.png?t=true&w;=300&h;=300
6 days a week

Tolovski


 • Address : Jordan Mijalkov (Zheleznichka) 50-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10685 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 19:00 • Sat from 09:00 to 14:00

Приватна здравствена установа рентген дијагностика

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1611741020_96.png?t=true&w;=300&h;=300

Timovi dent


 • Address : Marshal Tito 172
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈10793 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 20:00
 • Пауза: Mon - Fri from 13:00 to 16:00

Обезбедуваме одлична нега на вашето орално здравје во безбедна и удобна околина.

Categories:

dentists

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1568197899_02.png?t=true&w;=300&h;=300
Photo of Location
Map

Извршниот директор на Tesla, Илон Маск, на X објави дека мнозинството од акционерите на компанијата го поддржуваат исполнувањето на спогодбата од 55,8 ...
сите 24 | | | веќе видена

Што се случува со цената на акцијата на Комерцијална банка. Иако е факт дека цената на таа хартија од вредност и од порано постојано оди нагоре, и е убедливо ...
сите 10 | | | веќе видена

Само една недела не дели од календарското влегување во лето, а веќе на почетокот на јуни влеговме во метеолошкото лето. Но, наместо сончеви топли денови, има ...
сите 28 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel