Universiteti Kolegji Amerikan Shkup

ParkingTransport publikPunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditoreQasëse për persona të hendikepuar

  • Adresa: Bul.Brigada e 3-të Maqedonase 60
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7854 км

  • Telefon 2: 02 2463159
  • Faksi: 02 2463159
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 18:00
    Sh nga 09:00 deri më 13:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1467191920_7.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Universiteti Kolegj Amerikan Shkup (UACS) është themeluar në vitin 2005 dhe i ndërthur përvojat më të mira arsimore amerikane dhe evropiane.

UACS ofron efikasitet amerikan përmes programeve të hartuara me kujdes, literaturës aktuale profesionale, dhe studimeve të rasteve nga autorë të shquar, si dhe duke zbatuar një "mënyrë amerikane" të studimit.

Ne jemi një universitet ku vlerësohet çdo student, ku çdo student merret seriozisht, dhe ku stafi i njeh studentët me emër. Më e rëndësishmja, theksi është tek profesionalizmi, dhe në një qasje gjithëpërfshirëse arsimore për zhvillimin e studentëve.

Misioni ynë është të rritet aftësia e studentëve për të menduar në mënyrë krijuese dhe kritike, dhe për të komunikuar në mënyrë efektive.

UACS është krijuar për t'i siguruar komunitetit arsim të lartë, mbështetje profesionale për industrinë dhe qeverinë, dhe në veçanti, të rinj të trajnuar mirë, të gatshëm për të hyrë në tregun e punës me njohuri profesionale dhe të jashtëzakonshme.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj