Universal Group

ParkingInternet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

  • Address : Balindol b.b.
  • Place: Gostivar
  • Distance: ≈7404 км


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1565701342_43.jpg?t=true&w=300&h=300


Photo & Video Galery

Откријте модерен, издржлив и достапен дизајн

Изработка на сите видови на метални конструкции

Повеќе од една деценија, Универзал груп ги произведува, дизајнира, и инсталира најдобрите достапни метални производи. Лоцирани во Гостивар, нашите тим од висококвалификувани изведувачи со целосна услуга можат да инсталираат секаков вид ограда, настрешници, порти и врати. Металните производи на Универзал груп ви нудат:

-Безбедност и заштита
-Приватност
-Квалитет

Ние ќе ги исполниме вашите очекувања и ќе ја завршиме работата на ваше задоволство!
more
Map

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel